2004 yılında Tekirdağ ve çevresinde alt ve üst yapı devlet ihaleleri ve yap-sat üzerine faaliyetlerle ticari hayatına başlayan Kar Yapı Grup Ltd.Şti. aynı zamanda Kıbrıs ve İstanbul'un çeşitli yerlerinde villa, daire, dükkan projelerini de hayata geçirdi. 2016 yılından itibaren faaliyetlerine Çanakkale Bölgesinde ağırlıklı olarak devam eden şirketimiz kuruluşundan bugüne sağlıklı ve güvenilir yaşam alanları oluşturma anlayışıyla binlerce kişinin yaşamına değer katarak,müşterileriyle uzun soluklu güven ilişkisi ile fark yaratarak büyüdü.Bilgi ve deneyimini teknoloji,kalite,konfor ve estetikle birleştirerek bugüne kadar imza attığı tüm projelerinde satıştan sonra da her zaman yatırımcılarının yanında oldu.
 

VİZYON
Yenilikçi,akılcı,ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla yurt içinde ve  yurt dışında doğru zamanda,doğru yerde,doğru projelerle,garantili yatırım sunan lider,güvenilir inşaat firması olmak.


MİSYON

İnsana ve doğaya saygı felsefesini temel alarak bireylerin yaşam kalitesini ve refahını yükseltmek,mimari ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip edip uygulayarak hayatı kolaylaştıran tasarımlara imza atmak,yatırımcılar için her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları oluşturmak ve sunduğumuz hizmetin her aşamasında koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Tutar TL
Vade AY
Faiz %

1,272 TL.
Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?